Jawbone UP Coffee – aplikace pro závisláky na kofeinu

on 2.9.2014 Aplikace, iOS, Novinky and Štítky: , , with 0 comments
Jawbone UP Coffee Jawbone UP Coffee

Neumíte si představit ani hodinu bez šálku černé kávy? Dáte za den 2 litry Coca Coly? I přesto se pak divíte, že večer nemůžete usnout a koukáte hodiny do stropu? Tak právě pro vás je nová aplikace od výrobců fitness náramku Jawbone UP, která se jmenuje UP Coffee. K čemu vlastně je?

Jawbone UP Coffee – pomoc zdarma

Nová aplikace, která je samozřejmě zdarma (samozřejmě vlastně zdarma být nemusela, ale přijde nám, že tento typ aplikací, jejíž cílem je prodávat hlavně značku zabalenou do alespoň trošku zajímavé funkce, by měl být zdarma vždy), pomáhá všem milovníkům kávy a podobných nápojů zjistit, zda už to s porcí kofeinu trošku nepřestřelili.
Zadáte svůj věk, váhu, výšku a očekávaný odchod do postele. Následně v průběhu dne zadáváte různými způsoby svoji konzumaci kofeinu. Odměnou vám pak je grafické znázornění vašeho kofeinového stavu. To by ve finále mohlo být zajímavé sledovat tak maximálně týden. Asi to nejlepší z aplikace Jawbone UP Coffee je indikace, v jaký čas patrně budete schopni usnout, pokud jste za den zkonzumovali zadané množství kofein obsahujících nápojů. A to všechno bez toho, že byste museli mít fitness náramek Jawbone UP.
Je jasné, že na každého jedince kofein účinkuje trošku jinak, záleží na váze, věku atd. Každopádně Jawbone Up Coffee je dobrý začátek ledování, jak na vás kofein účinkuje. A pro ty netrpělivé – šálek kávy znamená zhruba 2 hodiny bdělosti. Více informací najdete na webu výrobce

Add comment