GPS hodinky TomTom MultiSport růžové

GPS hodinky TomTom MultiSport růžové

5 199 

Udržte si motivaci a dosáhněte svých tréninkových cílů se GPS hodinkami TomTom Multi-Sport. Získejte jednoduchý přístup k informacím, které potřebujete, abyste mohli sledovat svůj pokrok a zvýšili svůj výkon. Synchronizace, analýza a sdílení vašich statistik na oblíbených webových stránkách a v aplikacích zaměřených na sport.

 

Koupit na kasa.cz

Popis

Navrženo pro sportovce

Extra velký displej
Extra velký displej – Okamžitě uvidíte klíčové statistiky běhu, jízdy na kole a plavání. Zobrazení na displeji s vysokým rozlišením a kontrastem.

Výjimečně tenký design
Výjimečně tenký design – Užijte si trénink s lehkými hodinkami navrženými pro všestranné sportovce. Tenký design pohodlně sedí na všechny velikosti zápěstí.

Ovládání jedním tlačítkem
Jednoduché procházení menu díky intuitivnímu ovládání jedním tlačítkem. Rychlý start a možnost být stále v pohybu díky snadnému přístupu k funkcím hodinek a klíčovým statistikám.

Mimořádně odolný displej
Užijte si trénink s displejem odolným proti poškrábání. Displej s mimořádnou odolností proti poškrábání a nárazům zůstane stále snadno čitelný.

Vibrační upozornění
Soustřeďte se stále jen na svou aktivitu díky vibračním upozorněním. Dostávejte upozornění na kilometry, kola nebo intervaly ve formě pípnutí nebo vibrací, které zaznamenáte, i když budete právě poslouchat hudbu.

Rozmanité komfortní řemínky
Přizpůsobte si hodinky tak, aby ladily s vaším stylem. Vyberte si z celé řady barev a tvarů takový komfortní řemínek, který se bude hodit k vašemu momentálnímu stylu a náladě.

Sledujte svůj běh, jízdu na kole a plavání.

Běhání v hale / venku
Běhání v hale / venku – Doba sledování, vzdálenost a rychlost venku nebo na běžeckém pásu.

Snímač tempa/rychlosti*
Sledujte své tempo* za jízdy. Měřte počet šlápnutí v reálném čase, což vám pomůže podat nejlepší výkon. Vyznačuje se snadnou montáží na kolo a umožní vám sledovat rychlost a vzdálenost v hale i venku.
*volitelné příslušenství

Držák na kolo
Držák na kolo – Umístěte hodinky do té nejlepší polohy pro jízdu na kole. Použijte speciálně navržený cyklistický držák, díky kterému snadno uvidíte vaše statistiky na první pohled.

Snímač pro plavce
Sledujte data o plavání uvnitř a venku. Zobrazte si klíčová data o plavání, včetně efektivity, temp, typu temp a jejich délky, vzdálenosti a rychlosti.

Grafický tréninkový partner

Trénujte efektivněji díky grafickému zobrazení na celou obrazovku
Svůj tréninkový výkon uvidíte díky třem jedinečným grafickým tréninkovým režimům okamžitě.

Závod
Běžte o závod sami se sebou: Porovnejte aktuální aktivitu se svými předchozími výkony. Podívejte se v reálném čase, jak na tom jste v porovnání se svou nejlepší nebo minulou aktivitou, a zlepšujte se při každé jednotlivé činnosti.

Čelte výzvám
Podívejte se, zda jste na správně cestě k dosažení svých cílů. Nastavte si cíl ve formě vzdálenosti, času nebo kalorií a podívejte se, jaký pokrok jste udělali, v jednoduchém grafickém zobrazení na celé obrazovce.

Zóna
Udávejte si tempo: Okamžitě si zkontrolujte, zda jste ve správné tréninkové zóně. Nastavte si cíl pro rychlost nebo srdeční tep* a v jednoduchém grafickém zobrazení na celé obrazovce kontrolujte, jak si v průběhu aktivity vedete.
*Monitor srdečního tepu, volitelné příslušenství.

Trénujte kdykoliv a kdekoliv

Sledování uvnitř
Sledujte běh uvnitř a na běžeckém pásu Integrované snímače hodinek TomTom Multi-Sport počítají kroky, díky čemuž je možné monitorovat rychlost a vzdálenost.

Vodotěsné až do hloubky 50 m / 5 atmosfér
Trénujte za každého počasí. Hodinky TomTom Multi-Sport jsou vodotěsné až do hloubky 50 m / 5 atmosfér a připravené vyrazit s vámi do jakéhokoliv počasí.

Životnost baterie až 10 hodin [režim GPS]
Více tréninku a méně dobíjení díky životnosti baterie až 10 hodin [režim GPS].

Technologie QuickGPSFix
Technologie QuickGPSFix – Zahajte aktivitu rychleji. Technologie QuickGPSFix pomáhá hodinkám rychle najít vaši přesnou polohu, abyste mohli zahájit aktivitu.

Připojte se jednoduše

Stolní dokovací stanice
Nabíjení a synchronizace vašich hodinek. Stolní dokovací stanice se snadno, rychle a spolehlivě připojí k vašemu počítači PC nebo Mac.

Technologie připojení Bluetooth® Smart
Technologie připojení Bluetooth® Smart – Připojte se ke snímačům prostřednictvím nejnovější bezdrátové technologie. Hodinky TomTom Multi-Sport využívají technologii připojení Bluetooth® Smart pro připojení k monitoru srdečního tepu* TomTom a dalšímu kompatibilnímu příslušenství s technologií Bluetooth® Smart.
*Volitelné příslušenství.

Kompatibilita s více platformami
Synchronizace, analýza a sdílení vašich statistik na oblíbených webových stránkách a v aplikacích zaměřených na sport. Odesílejte jednoduše informace o své aktivitě a sledujte pokrok směrem ke svým cílům.

Specifikace

Hmotnost a rozměry
Životnost baterie Až 10 hodin (režim GPS)
Rozměry displeje 22 mm × 25 mm
Display resolution 144×168
Thickness 11.5mm
Hmotnost 50 gramů
Strap length 11.5mm

Místo
Location GPS + GLONASS
Location boost přes PC

Čidla
Sensors (internal) Indoor Tracker, Compass
Sensors (wireless) Bluetooth® Smart
Alerts Pípnutí a vibrace

Odolnost proti vodě
Waterproofing 50m / 165 feet (5 ATM)

Měření
Pace/Speed Ano (Snímač tempa/rychlosti – volitelné příslušenství)
Distance/Calories Ano
Steps Ano
Heart Rate Ano (Monitor srdečního tepu – volitelné příslušenství)
Kadence Ano (Snímač tempa/rychlosti – volitelné příslušenství)
Power Ne
Records Ano

Aktivity
Indoor Running Ano
Outdoor Running Ano
Cycling Ano
Dedicated Bike mount Ano
Swimming Ano

Školení
Race Celá obrazovka
Goals Celá obrazovka
Zone Celá obrazovka

Další informace

Značka

Výpočet spotřeby kaloriíí

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “GPS hodinky TomTom MultiSport růžové”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *